Тема виступу: «Розвиток ключових компетенцій молодших школярів на основі творчого використання педагогічної спадщини В.О. Сухомлинського»
«Учитель живе доти, доки він вчиться, тільки-но він
перестає вчитися, у ньому вмирає вчитель»
К.Д. Ушинський
Педагогічна майстерність – це право чи обов’язок вчителя? Це право! Кожен учитель здатний розвивати свою майстерність і донести її до учнів. Це й обов’язок, адже без педагогічної майстерності неможливо виховати творчу, обдаровану особистість. Це талант, це щохвилинна праця, це постійний творчий пошук, це бажання стати майстром.
Працюючи в школі майже 35 років, керівництво школи і колеги підтримують все краще в моїй особистості, змушують повірити в себе, у власні сили і можливості, дають можливість вибору, створюють «ситуації успіху». Завдяки цьому я приймала участь у конкурсах, творчих проектах, проводила інтегровані уроки, уроки – конкурси.
Постійно займаюся самоосвітою, тому що це безперервний процес саморозвитку та самовдосконалення вчителя, є формою підвищення професійної майстерності.
Ділилася власним досвідом на педагогічних читаннях, на засіданнях методичного об’єднання, читала лекції на батьківських зборах, розробляла і публікувала свої уроки в журналі «Початкова освіта» та на Методичному порталі. Також мої уроки ввійшли до навчального посібника Т.І.Чернецької «Сучасний урок: теорія і практика моделювання».
У своїй роботі активно використовую комп’ютер, користуюся послугами всесвітньої мережі Інтернет. Показувала відкриті уроки на навчальних семінарах шкільного та районного рівнів.
В.О.Сухомлинський зазначав «Один із секретів педагогічної творчості полягає в тому, щоб збудити в учителя інтерес до пошуку, до аналізу власної роботи. Хто намагається розібратися в хорошому й поганому на своїх уроках, у своїх взаєминах з вихованцями, той уже досяг половини успіху».
З досвіду роботи
Коломоєць Тетяни Григорівни
Тетяна Григорівна-вчитель,який не зупиняється на досягненому,а йде вперед,цікавиться новим,нестандартним,незвичним.Тому і уроки,проведені нашою колегою,завжди проходять на високому професійному рівні,з душею,та любов'ю.Успіхів Вам на педагогічній ниві.
ВідповістиВидалитиШановна Тетяно Григорівно, цілком згодна з Вами, що вчитель постійно повинен самовдосконалюватися та розвиватися. Адже сучасні діти хочуть і вимагають нового, а ми не повинні відставати, щоб стати "їхнім Учителем". А Вам це особливо вдається. Тому бажаю Вам йти в ногу з часом і не опускати планку своєї вчительської майстерності.
ВідповістиВидалити